Aktualności

12 Cze

Ranking IAM Patent 1000

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszej edycji rankingu IAM Patent 1000 nasza kancelaria oraz eksperci zostali ponownie wyróżnieni.

Czytaj więcej
16 maja

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Poradnik dla radców prawnych i adwokatów

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już publikacja „Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Poradnik dla radców prawnych i adwokatów”, która została przygotowana dla Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Krajowej Izby Radców Prawnych.

Czytaj więcej
24 Kwi

Ranking Kancelarii Prawniczych 2018

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została wysoko oceniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2018.

Czytaj więcej
13 Kwi

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy wyróżniona w rankingu The Legal 500 EMEA

Mamy przyjemność poinformować o rekomendacjach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy i jej prawników w tegorocznej edycji rankingu The Legal 500 w dziedzinach: Intellectual property, TMT, Competition/antitrust.

Czytaj więcej
09 Mar

Chambers Europe 2018

Z przyjemnością informujemy o ponownych wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy  w rankingu Chambers Europe.

Czytaj więcej
09 Mar

MANAGING IP AWARDS – 2018

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy z wyróżnieniem Poland Contentious Firm of the Year w tegorocznej edycji rankingu Managing Intellectual Property.

Czytaj więcej
07 Mar

Blog Kancelarii patronem medialnym konkurs IP Challenge

Z przyjemnością informujemy, że nasz blog objął patronatem medialnym konkurs IP Challenge.

Czytaj więcej
15 Lut

Chambers Global 2018

Kolejne wyróżnienia Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy i naszych prawników w międzynarodowym rankingu Chambers Global 2018.

Czytaj więcej
15 Lut

Wyróżnienie w rankingu World Trademark Review 1000

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji międzynarodowego rankingu WTR 1000, przygotowanego przez World Trademark Review, Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została zaliczona do grona najlepszych kancelarii w Polsce zajmujących się ochroną znaków towarowych i uhonorowana srebrnym wyróżnieniem.

Czytaj więcej
10 Paź

Prof. dr hab. Elżbieta Traple wyróżniona odznaką „Adwokatura Zasłużonym”

Z przyjemnością informujemy, że Uchwałą Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej z dnia 26 września 2017 r., Profesor dr hab. Elżbieta Traple została uhonorowana odznaką „Adwokatura Zasłużonym”.

Uroczyste wręczenie odznaki odbyło się w dniu 7 października 2017 r. w Krakowie podczas Jubileuszu 155 lecia powstania Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Czytaj więcej