Aktualności

12 Kwi

The Legal 500 EMEA 2019

W tegorocznej edycji rankingu The Legal 500 EMEA kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została wyróżniona w aż trzech kategoriach: intellectual property (tier 1), TMT (tier 2) i competition/antitrust (tier 2).

Czytaj więcej
13 Mar

Komisja Prawa Autorskiego

W środę 13 marca 2019 r. odbyło się pierwsze posiedzenie nowego składu Komisji Prawa Autorskiego powołanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na dziewiątą 5-letnią kadencję. Z wielką przyjemnością informujemy, że w gronie dwudziestu arbitrów wybranych przez Ministra znalazła się Prof. Elżbieta Traple oraz adw. Wojciech Kulis.

Czytaj więcej
08 Mar

Chambers Europe 2019

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w prestiżowym rankingu Chambers Europe 2019.

Czytaj więcej
27 Lut

Wyróżnienia w rankingu IP Stars

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w tegorocznej edycji rankingu IP Stars.

Czytaj więcej
26 Lut

Studia podyplomowe: Ochrona danych osobowych w ogólnych rozporządzeniu o ochronie danych RODO

Wydział Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie informuje o otwarciu rekrutacji na I edycję Studiów podyplomowych pn. „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)”.

Czytaj więcej
25 Lut

X edycja IP Student

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się X edycja programu IP Student zorganizowana przez Koło PWI UJ oraz kancelarię  Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Czytaj więcej
15 Lut

Chambers Global 2019

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy kolejny raz doceniona przez prestiżowy ranking Chambers Global.

Czytaj więcej
01 Lut

Rekomendacje World Trademark Review

Kolejny raz kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została uznana przez prestiżowy ranking „World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals” i znalazła się wśród najlepszych specjalistów z zakresu ochrony znaków towarowych.

Czytaj więcej
31 Sty

Wyróżnienia podczas Innovation & IP Forum and Awadrs

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy wyróżniona podczas Innovation & IP Forum and Awadrs.

Czytaj więcej
20 Lis

Studia Podyplomowe w INP PAN „Prawo Nowych Technologii”

Centrum Prawa Nowych Technologii Instytutu Nauk Prawnych PAN informuje o  otwarciu rekrutacji na I edycję prowadzonych w INP PAN Studiów Podyplomowych „Prawo Nowych Technologii”.

Czytaj więcej