Aktualności

10 Cze

Ranking Kancelarii Prawniczych 2019

W piątek 7 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyła się gala 17. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Czytaj więcej
24 Kwi

Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii

W dniu 24 kwietnia 2019 r. rozpoczęło działalność Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii, którego Prezesem jest Starszy Partner Kancelarii – adw. Xawery Konarski.

Czytaj więcej
17 Kwi

Mecenas Xawery Konarski Wiceprezesem Zarządu PIIT

Z przyjemnością informujemy, że adw. Xawery Konarski został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu PIIT (kadencja 2019-2021).

 

Czytaj więcej
12 Kwi

The Legal 500 EMEA 2019

W tegorocznej edycji rankingu The Legal 500 EMEA kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została wyróżniona w aż trzech kategoriach: intellectual property (tier 1), TMT (tier 2) i competition/antitrust (tier 2).

Czytaj więcej
13 Mar

Komisja Prawa Autorskiego

W środę 13 marca 2019 r. odbyło się pierwsze posiedzenie nowego składu Komisji Prawa Autorskiego powołanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na dziewiątą 5-letnią kadencję. Z wielką przyjemnością informujemy, że w gronie dwudziestu arbitrów wybranych przez Ministra znalazła się Prof. Elżbieta Traple oraz adw. Wojciech Kulis.

Czytaj więcej
08 Mar

Chambers Europe 2019

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w prestiżowym rankingu Chambers Europe 2019.

Czytaj więcej
27 Lut

Wyróżnienia w rankingu IP Stars

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w tegorocznej edycji rankingu IP Stars.

Czytaj więcej
26 Lut

Studia podyplomowe: Ochrona danych osobowych w ogólnych rozporządzeniu o ochronie danych RODO

Wydział Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie informuje o otwarciu rekrutacji na I edycję Studiów podyplomowych pn. „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)”.

Czytaj więcej
25 Lut

X edycja IP Student

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się X edycja programu IP Student zorganizowana przez Koło PWI UJ oraz kancelarię  Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Czytaj więcej
15 Lut

Chambers Global 2019

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy kolejny raz doceniona przez prestiżowy ranking Chambers Global.

Czytaj więcej