14 maja

„Rzeczpospolita” ponownie rekomenduje kancelarię Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz jej ekspertów

Miło nam poinformować, że kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została wyróżniona jako lider w rankingu kancelarii prawnych opublikowanym w dniu 14 maja 2015 r. przez dziennik „Rzeczpospolita”.

Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy ponownie uzyskała tytuł lidera w kategorii „Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie”, a także tytuł lidera w kategorii „Technologie media telekomunikacja” (TMT), awansując z zeszłorocznej pozycji wicelidera.

Wśród indywidualnie rekomendowanych prawników Prof. Elżbieta Traple została wskazana jako lider w kategorii „Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie”. W tej kategorii indywidualne rekomendacje uzyskali także Xawery Konarski i Paweł Podrecki. Xawery Konarski został wskazany jako lider również w zakresie specjalizacji „Technologie media telekomunikacja”.

Pozycję kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy na rynkach polskim i zagranicznych potwierdzają także niezależne międzynarodowe rankingi publikowane przez „Chambers Europe”, „Chambers Global” oraz „Legal 500”, w których co roku kancelaria TKP oraz jej eksperci są rekomendowani w poszczególnych specjalizacjach.