Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy
26 Lut

Studia podyplomowe: Ochrona danych osobowych w ogólnych rozporządzeniu o ochronie danych RODO

Wydział Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie informuje o otwarciu rekrutacji na I edycję Studiów podyplomowych pn. „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)”.

Studia kierowane są do wszystkich osób funkcjonujących w obrocie gospodarczym – przede wszystkim dla przedstawicieli zawodów prawniczych, menedżerów różnego szczebla, inspektorów ochrony danych (IOD), pracowników szeroko rozumianej administracji publicznej.

Celem studiów podyplomowych jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu Ochrony danych osobowych w RODO, niezbędnej do funkcjonowania w obrocie gospodarczym nie tylko ze względu na rozpoczęcie stosowania w 2018 r. nowej regulacji – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), ale również obowiązywanie innych regulacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Z przyjemnością informujemy, że kierownikiem studiów „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)” jest Partner naszej kancelarii dr hab. Jan Byrski.

Szczegółowe informacje o programie studiów znajdą Państwo na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego: link