Pracujemy nad nową identyfikacjąwięcej szczegółów już wkrótce
26 Lut

Studia podyplomowe: Ochrona danych osobowych w ogólnych rozporządzeniu o ochronie danych RODO

Wydział Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie informuje o otwarciu rekrutacji na I edycję Studiów podyplomowych pn. „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)”.

Studia kierowane są do wszystkich osób funkcjonujących w obrocie gospodarczym – przede wszystkim dla przedstawicieli zawodów prawniczych, menedżerów różnego szczebla, inspektorów ochrony danych (IOD), pracowników szeroko rozumianej administracji publicznej.

Celem studiów podyplomowych jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu Ochrony danych osobowych w RODO, niezbędnej do funkcjonowania w obrocie gospodarczym nie tylko ze względu na rozpoczęcie stosowania w 2018 r. nowej regulacji – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), ale również obowiązywanie innych regulacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Z przyjemnością informujemy, że kierownikiem studiów „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)” jest Partner naszej kancelarii dr hab. Jan Byrski.

Szczegółowe informacje o programie studiów znajdą Państwo na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego: link