Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy
Nazwa:
XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia „Koordynowana i Personalizowana Opieka Zdrowotna”
Data:
24 Kwi 2018
Miejsce:
Katowice

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia „Koordynowana i Personalizowana Opieka Zdrowotna”. Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom i trendom na rynku ochrony zdrowia. W tegorocznym Kongresie wzięło udział około 1200 specjalistów z branży medycznej, farmaceutycznej, ochrony zdrowia. Podczas wydarzenia miały miejsce panele dotyczące odpowiednio:

  1. Medycyny. Tegorocznym tematem jest dostęp do pełnej informacji jako jeden z warunków koordynacji opieki nad pacjentem. Podczas tej sesji przedstawione zostaną narzędzia ułatwiające lekarzom zarządzanie procesem leczenia oraz pozwalające wzmocnić znaczenie profilaktyki, takie jak e-ZLA i e-recepta, czy systemy mobilne do wspomagania lekarza w koordynowanej i personalizowanej opiece zdrowotnej.
  2. Farmacji. W tej sesji wątkiem przewodnim będzie dobrze zorganizowanej opieka zdrowotna przy pomocy opieki farmaceutyczna. Farmaceuci mają dziś do dyspozycji innowacyjne rozwiązania, które mogą ją aktywnie wspomagać, którymi są cybernetyka zdrowotna, e-recepta lub kompendium suplementów diety.
  3. Pielęgniarki i położne. Pielęgniarki i położne znajdują się najbliżej pacjenta, rozumieją jego potrzeby oraz indywidualną sytuację, wspomagając sprawną pracę lekarza. Zatem na konferencji będzie można dowiedzieć się, z jaki sposób odpowiednia organizacja pracy i narzędzia IT mogą wzmocnić ich kompetencje i standardy wymiany danych.
  4. Pacjent i zdrowie publiczne. Pacjent powinien znajdować się w centrum wszystkich procesów ochrony zdrowia. Kongres zajmie się problemem, w jaki sposób zbudować system stawiający pacjenta w centrum uwagi, jak stworzyć przyjazne i transparentne rozwiązania dla skutecznego leczenia i profilaktyki.
  5. Cyberbezpieczeństwo. Wraz z cyfryzacją, placówki ochrony zdrowia muszą systematycznie wzmacniać ochronę wrażliwych danych medycznych. Stąd ta sesja zajmie się zagadnieniami, procedur organizacyjnych i narzędzi, jakie placówki ochrony zdrowia i farmacji powinni stosować, a w końcu jak przygotować do wejścia w życie nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO).
Nadchodzące wydarzenia
<< Kwiecień 2020 >>
ponwtośroczwpiąsobnie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia „Koordynowana i Personalizowana Opieka Zdrowotna”

24 Kwi

Katowice

Zobacz
Klauzula informacyjna