Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Adwokat

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

adw. Karolina Grochecka-Goljan

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołów IT-Telco oraz prawa zamówień publicznych. Zajmuje się doradztwem prawnym dla klientów kancelarii (zamawiających i wykonawców z sektora publicznego i prywatnego) w zakresie prawa nowoczesnych technologii, w tym prawa autorskiego i prawa zamówień publicznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z jednym z wiodących dostawców oprogramowania na rynku, a także z warszawską kancelarią specjalizującą się w obsłudze podmiotów z branży IT. W swej dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się szeroko rozumianą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w szczególności z branży IT, w tym w zakresie prawa gospodarczego, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych oraz prawa cywilnego.

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z 2013 roku. W latach 2014-2016 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Egzamin zawodowy złożyła w marcu 2017 roku. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa nowoczesnych technologii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Specjalizacje