Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Adwokat

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

adw. Anna Jelińska-Sabatowska

Specjalizuje się w prawie autorskim, prawie pracy, prawie reklamy i promocji oraz ochronie dóbr osobistych. Doradza klientom z branży reklamowej, spożywczej, internetowej oraz organizatorom loterii i programów lojalnościowych.

Posiada szerokie doświadczenie w opiniowaniu projektów reklam i komunikacji marketingowej dla przedsiębiorców działających na rynku alkoholowym, tytoniowym i farmaceutycznym. Dla podmiotów działających na rynku alkoholowym opiniowała m.in. kwestię sprzedaży napojów alkoholowych przez Internet i obrotu tymi napojami.

W kancelarii uczestniczy w pracach zespołu prawa własności intelektualnej.

Doświadczenie zdobywała m.in. w organizacji zbiorowego zarządzania oraz jednej z wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych, współpracowała także z nadawcą telewizyjnym, świadcząc usługi w zakresie prawa autorskiego.

Uczestniczka prawniczego seminarium doktorskiego Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W czasie studiów odbyła wymianę studencką w ramach programu Erasmus na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Kassel. W 2015 roku ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Własności Intelektualnej organizowane przez Uniwersytet Warszawski.

Biegle posługuje się językiem angielskim, zna także język niemiecki.

Specjalizacje