Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Doradca podatkowy, Aplikant adwokacki

ul. Królowej Jadwigi 170
30-212 Kraków
tel.: (+48) 12 426 05 30
fax: (+48) 12 426 05 40

Nadchodzące wydarzenia

apl. adw. Bartłomiej Pyka

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki prawa gospodarczego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie podatkowym, prawie spółek handlowych oraz prawie prywatnym międzynarodowym. Interesuje się także prawem karnym i karnym skarbowym.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13616) oraz aplikant adwokacki przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Krakowie. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2017), gdzie w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego obronił pracę magisterską na temat obowiązku kontraktowania w umowach podmiotowo kwalifikowanych. Jest także absolwentem Szkoły Prawa Niemieckiego organizowanej przez Uniwersytet w Heidelbergu i Uniwersytet Jana Gutenberga w Moguncji.

Doświadczenie praktyczne zdobywał w kancelarii zajmującej się doradztwem z zakresu prawa gospodarczego oraz w międzynarodowej korporacji finansowej, w której weryfikował klientów w ramach polityki przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, w tym niemiecką terminologią prawniczą.

Specjalizacje