Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Adwokat

ul. Królowej Jadwigi 170
30-212 Kraków
tel.: (+48) 12 426 05 30
fax: (+48) 12 426 05 40

Nadchodzące wydarzenia

adw. Maria Turbasa

Specjalizuje się w prawie autorskim, prawie własności przemysłowej oraz prawie cywilnym.

Doświadczenie praktyczne zdobywała poprzez praktyki w Instytucie Allerhanda w Krakowie oraz praktyki i pracę w kancelariach specjalizujących się w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz własności intelektualnej, jak również świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, koordynatorka cyklu warsztatów z zakresu prawa autorskiego dla artystów w ramach wydziałowej sekcji naukowej . Stypendystka programu Erasmus na Wydziale Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Nantes (Francja).

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki prawa gospodarczego.

Biegle posługuje się językiem angielskim oraz francuskim, ukończyła kurs zarówno angielskiego, jak i francuskiego języka prawniczego.

Specjalizacje