Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Aplikant radcowski

ul. Królowej Jadwigi 170
30-212 Kraków
tel.: (+48) 12 426 05 30
fax: (+48) 12 426 05 40

Nadchodzące wydarzenia

apl. radc. Michał Sobolewski

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyk prawa gospodarczego i doradztwa korporacyjnego oraz nieruchomości, inwestycji budowlanych i reprywatyzacji. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie pracy oraz prawie podatkowym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki umów.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie doradztwa podatkowego oraz w krakowskiej kancelarii. Doradzał klientom w ramach bieżącej obsługi prawnej spółek handlowych, pomagając w rozwiązywaniu kwestii korporacyjnych oraz pracowniczych. Posiada doświadczenie na gruncie zagadnień prawa konkurencji i ochrony konsumentów oraz ochrony danych osobowych. Uczestniczył w projektach z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych dotyczących m.in. tematyki cen transferowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Specjalizacje