Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Starszy prawnik

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

Karolina Matelska

Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych oraz szeroko pojętym prawie nowych technologii. Prowadzi audyty zgodności procesów przetwarzania danych z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) oraz opracowuje rekomendacje dla klientów m.in. z branży medycznej i farmaceutycznej. Realizuje specjalistyczne szkolenia. W Kancelarii uczestniczy w pracach zespołu Technologie Media Telekomunikacja.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych, świadcząc usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. W ramach pracy w biurze prawnym czołowego operatora telekomunikacyjnego reprezentowała spółkę w postępowaniach toczących się przed GIODO, UKE oraz UOKiK. Współpracowała z organizacjami konsumenckimi oraz organami ścigania.

Obecnie uczestniczka studiów podyplomowych „Wykonywanie funkcji inspektora ochrony danych”, prowadzonych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Stypendystka programu „Comparative International Law & Intellectual Property Rights” na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Mannheim (Niemcy).

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Specjalizacje