Pracujemy nad nową identyfikacjąwięcej szczegółów już wkrótce

Radca prawny

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

r.pr. Joanna Stecyk

Ekspert prawny w zakresie prawa IT z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Klientom kancelarii doradza w ramach praktyki TMT i zespołu IT-Telco. Specjalizuje się w prawie nowych technologii i prawie autorskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności z branży IT, w świadczeniu usług doradztwa prawnego w zakresie prawa własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, a także prawa zamówień publicznych, obrotu nieruchomościami oraz prawa cywilnego.

Koordynowała obsługę prawną dużej spółki giełdowej z sektora IT, doradzając przy zawieraniu i realizacji projektów wdrożeniowych, umów serwisowych, maintenance, licencyjnych. Brała udział w audytach z zakresu uprawnień prawnoautorskich, prowadzi również szkolenia z tej tematyki. Doświadczony negocjator kompleksowych kontraktów IT zarówno z podmiotami krajowymi, jak i zagranicznymi. Doradza klientom także w przypadkach upadłości i restrukturyzacji w branży IT.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w spółce telekomunikacyjnej i kancelarii specjalizującej się w obsłudze podmiotów z sektora IT. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Doradza klientom w języku polskim i angielskim.

Specjalizacje