Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Radca prawny

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

r.pr. Joanna Stecyk

Ekspert prawny w zakresie prawa IT z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Klientom kancelarii doradza w ramach praktyki TMT i zespołu IT-Telco. Specjalizuje się w prawie nowych technologii i prawie autorskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności z branży IT, w świadczeniu usług doradztwa prawnego w zakresie prawa własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, a także prawa zamówień publicznych, obrotu nieruchomościami oraz prawa cywilnego.

Koordynowała obsługę prawną dużej spółki giełdowej z sektora IT, doradzając przy zawieraniu i realizacji projektów wdrożeniowych, umów serwisowych, maintenance, licencyjnych. Brała udział w audytach z zakresu uprawnień prawnoautorskich, prowadzi również szkolenia z tej tematyki. Doświadczony negocjator kompleksowych kontraktów IT zarówno z podmiotami krajowymi, jak i zagranicznymi. Doradza klientom także w przypadkach upadłości i restrukturyzacji w branży IT.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w spółce telekomunikacyjnej i kancelarii specjalizującej się w obsłudze podmiotów z sektora IT. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Doradza klientom w języku polskim i angielskim.

Specjalizacje