Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Radca prawny

ul. Twarda 4
00-105 Warszawa
tel.: (+48) 22 850 10 10
fax: (+48) 22 697 63 72

Nadchodzące wydarzenia

r.pr. Piotr Nepelski

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz prawie umów handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem umów IT.

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z zamawiającymi oraz wykonawcami, zdobyte zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Współpracuje z wiodącymi podmiotami w branży IT oraz największymi zamawiającymi w kraju, w tym z sektora energetycznego oraz transportu.

Doświadczenie zdobył m.in. w doradztwie przy największych przetargach w kraju, a także reprezentując klientów na każdym etapie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przed Krajową Izbą Odwoławczą. Posiada bogate doświadczenie również w doradztwie na etapie wykonywania umów, w tym prowadzenia sporów w kontraktach IT.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kursu prawa angielskiego prowadzonego przez British Law Centre oraz prawa amerykańskiego prowadzonego przez Center for American Law Studies przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Specjalizacje