Advanced Threat Summit 2023

22 lis 2023 - 24 lis 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej 10. edycji konferencji „Advanced Threat Summit” – najważniejszego wydarzenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce!

Wydarzenie zgromadzi kilkusetosobowe grono ekspertów i profesjonalistów z zakresu bezpieczeństwa IT, reprezentujących przedsiębiorstwa, banki oraz instytucje finansowe i publiczne z całego świata. Advanced Threat Summit to również miejsce, gdzie spotykają się liczni partnerzy i czołowi dostawcy technologicznych rozwiązań z branży.

Podczas tej jubileuszowej edycji eksperci będą przyglądać się obecnym wyzwaniom w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce. Szczególny nacisk zostanie położony na konsekwencje ekspansji cyberbezpieczeństwa poza tradycyjne obszary jego zastosowań. W dzisiejszych czasach cyberbezpieczeństwo staje się nieodłączną częścią między innymi działalności biznesowej. Skala tych wyzwań jest ogromna, zwłaszcza w kontekście narastającego kryzysu kadrowego oraz rosnącej liczby regulacji istotnych dla branży.

Dołącz do uczestników Advanced Threat Summit, wydarzenia pełnego wiedzy, inspiracji i możliwości nawiązania cennych kontaktów!

Organizatorem wydarzenia jest Evention.

Uczestnicy konferencji mogą uzyskać do 19 punktów CPE.

Zapraszamy do rejestracji.

odwiedź stronę