Benefity podatkowe w zatrudnieniu branży IT i nowych technologii

24 lip 2024
Online

24 lipca 2024 r. zapraszamy na trzeci webinar z cyklu „IT Legal Navigator”. Tematyka ulg i preferencji podatkowych w zatrudnieniu wzbudza duże zainteresowanie zarówno pracodawców, jak i pracowników. Nie przegap okazji, aby zgłębić wiedzę na ten temat, szczególnie w kontekście zatrudnienia w branży IT.

Eksperci: Agnieszka Wachowska i Łukasz Jamróz podzielą się swoją ekspertyzą i praktycznym doświadczeniem w zakresie implementacji ulg i preferencji podatkowych, obejmując zarówno jednoosobowe przedsiębiorstwa, jak i spółki osiągające wysokie przychody. Dzięki zdobytej wiedzy uczestnicy będą mogli podjąć przemyślaną decyzję odnośnie wdrażania ulg, co może znacząco wpłynąć na możliwość otrzymania zwrotu podatku dochodowego, również za wcześniejsze lata.

Komu w szczególności polecamy udział w cyklu webinarowym:

  • managerom w branży IT,
  • szefom działów IT niezależnie od branży,
  • managerom i szefom działów w branży HR,
  • członkom zarządu i managerom firm zagranicznych, którzy myślą o ekspansji na polski rynek/poszerzaniu zasobów ludzkich/pozyskiwaniu specjalistów,
  • wewnętrznym działom prawnym.

Data: 24 lipca, godz. 10:00-11:00. Dodatkowe 15” poświęcimy na sesję Q&A.

Udział jest bezpłatny.

Cały cykl to 11 merytorycznych spotkań ze specjalistami trzech kancelarii: Traple Konarski Podrecki & Partners, Baran Książek Bigaj (BKB) oraz TaxLab.

Zapraszamy!