DORA Forum

25 paź 2023 - 26 paź 2023

Zapraszamy na DORA Forum – wydarzenie poświęcone unijnemu aktowi Digital Operational Resilience w Polsce.

DORA Forum stanowi inicjatywę mającą na celu stworzenie otwartej platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz perspektyw dotyczących regulacji DORA (Digital Operational Resilience Act).

Instytucje objęte regulacją muszą wprowadzić odpowiednie procesy do 17 stycznia 2025 roku. Dlatego teraz jest najwyższy czas, aby rozpocząć pracę nad implementacją nowego prawa.

Agenda konferencji DORA Forum została starannie opracowana i odzwierciedla pięć kluczowych filarów regulacji DORA. W trakcie prezentacji i dyskusji na scenie, praktycy regulacji z sektora finansowego i ubezpieczeniowego podzielą się swoimi perspektywami, wyzwaniami i sukcesami związanymi z wdrażaniem wymogów regulacji. Ponadto, przedstawiciele rynku technologicznego zaprezentują innowacyjne rozwiązania i usługi, które pomagają spełnić te wymagania.

DORA Forum nie tylko dostarczy wartościowych treści edukacyjnych, ale także stworzy przestrzeń, gdzie będzie możliwość nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz wymieniać poglądy z ekspertami, praktykami i przedstawicielami branż objętych regulacją. To doskonałe miejsce do zdobycia wiedzy i wsparcia w procesie wdrożenia regulacji DORA.

Wydarzenie organizowane przez Evention.

Zapraszamy do rejestracji.

odwiedź stronę