Nowe technologie a ochrona danych osobowych

22 lis 2023

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. Nowe technologie a ochrona danych osobowych, organizowaną przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych we współpracy z Urzędem Ochrony Danych Osobowych.

Konferencja jest integralną częścią obchodów 90-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem konferencji jest analiza najnowszych trendów i wyzwań związanych z ochroną danych osobowych w erze cyfrowej, a także stworzenie platformy do prowadzenia dyskusji i współpracy pomiędzy podmiotami zajmującymi się tym obszarem. Eksperci i naukowcy specjalizujący się w tej tematyce wezmą udział w wartościowych panelach, tworząc tym samym otoczenie sprzyjające wymianie poglądów i doświadczeń między uczestnikami konferencji. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję zbliżenia się do najświeższej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych i nawiązania owocnych dialogów w jej obszarze.

Jeden z panelów pt. „RODO i nowe technologie – aktualne wyzwania” zostanie poprowadzony przez mec. Xawerego Konarskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału stacjonarnie lub online.

odwiedź stronę