Szkolenie: Nowa regulacja ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i know – how – na co zwrócić uwagę by się na nią przygotować?

20 lut 2018
British Polish Chamber of Commerce wraz z kancelarią Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy zapraszają na szkolenie dotyczące zmian w przepisach o ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa (know – how), które odbędzie się w dniu 21 lutego 2018 r. w siedzibie BPCC.
Celem szkolenia jest przedstawienie obszarów, w których zostaną wprowadzone zmiany, ich praktycznych skutków oraz możliwości przeciwdziałania ryzykom wynikającym z nowej regulacji. Ochrona informacji, rozwiązań i innowacji jako tajemnic przedsiębiorstwa jest powszechnie stosowana na rynku. Przeprowadzone w UE badania pokazują, że przedsiębiorcy niezależnie od branży, w której działają i wielkości firmy właśnie przepisy o ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa wskazują najczęściej jako podstawę ochrony wprowadzanych przez nich innowacji. Ochrona ta wymaga jednak dla swojej skuteczności przyjęcia odpowiedniej strategii obejmującej  m.in. zawarcie odpowiednich umów działania, a także uwzględnienie uregulowania ustawowego.
Spotkanie poprowadzą r.pr. dr Zbigniew Pinkalski i apl. radc. Ewa Nagy.