Wpływ nowych regulacji na Umowy IT

05 cze 2024
Hotel Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1 , Warszawa

Zapraszamy do udziału w konferencji „Wpływ nowych regulacji na umowy IT”, która odbędzie się 5 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Ostatnio wprowadzone, oraz te planowane, najnowsze regulacje, takie jak DORA, NIS 2, AI Act czy Data Act, mają istotny wpływ na sektor technologii informacyjnej, zarówno pod względem operacyjnym, jak i prawnym. To wydarzenie będzie doskonałą okazją do pogłębionej dyskusji na temat tych zagadnień oraz do wymiany doświadczeń w zakresie praktycznego stosowania nowych regulacji w ramach umów wdrożeniowych IT.

Podczas konferencji mec. Xawery Konarski podzieli się swoją wiedzą na temat Aktu w sprawie sztucznej inteligencji (AIA) i RODO, natomiast mec. Agnieszka Wachowska wypowie się na temat Dyrektywy NIS 2 i wytycznych dotyczących cyberbezpieczeństwa oraz ich wpływu na treść umów IT oraz wybór dostawców IT. Dodatkowo nasza ekspertka będzie moderować panel dyskusyjny pt. „Wielość regulacji dot. cyberbezpieczeństwa i ich wpływ na treść kontraktów na rynku IT. Jak z powodzeniem wdrożyć jednocześnie wszystkie kluczowe regulacje – NIS/DORA/ Odporność cyfrowa/ RODO?”.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do praktyków zawodowo związanych z wdrożeniami systemów IT po stronie zamawiającego i wykonawcy.

Organizatorem wydarzenia jest Puls Biznesu.

odwiedź stronę