German Desk

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną zarówno zagranicznych osób fizycznych
i przedsiębiorców szukających pomocy prawnej w Polsce, jak i polskich klientów szukających rozwiązań problemów prawnych na gruncie prawa niemieckiego.

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną zarówno zagranicznych osób fizycznych i przedsiębiorców szukających pomocy prawnej w Polsce, jak i polskich klientów szukających rozwiązań problemów prawnych na gruncie prawa niemieckiego. Doradzamy przy działaniach prowadzonych w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Wspieramy polskich przedsiębiorców w projektach z partnerami z krajów niemieckojęzycznych.

Odpowiadając na potrzeby klientów w zespole kancelarii zatrudniamy prawników znających poszczególne systemy prawne i mających doświadczenie w pracy z klientami z niemieckojęzycznych jurysdykcji.

Od lat z sukcesem obsługujemy firmy związane z rynkami niemieckojęzycznymi. Wspieramy zaprzyjaźnione kancelarie z Niemiec, Austrii i Szwajcarii w doradztwie klientom poszukującym wsparcia w Polsce. Współpracując z ekspertami z różnych dziedzin prawa jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę prawną.

Skontaktuj się z nami