CEE Legal HUB BootCamp 2022

15 wrz 2022

W dniach 14-16 września 2022 r. na Kampusie Google for Startups w Warszawie będzie miał miejsce kolejny CEE Legal HUB BootCamp 2022.  

Google Legal HUB to trwający już od siedmiu lat projekt międzynarodowy, w ramach którego Traple Konarski Podrecki & Partners koordynuje bieżącą obsługę prawną klientów, w oparciu o stałe partnerstwo z czołowymi, niezależnymi kancelariami z Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). 

W trakcie spotkań panelowych i warsztatów podejmiemy wspólnie wiele tematów. Oto niektóre z nich: 

  • Aspekty regulacyjne działalności Google, pojawiające się regulacje i jak sobie z nimi radzimy (Arnd Haller, Northern and Central Europe Legal Director) 
  • Główne wyzwania procesowe naszego regionu (Ian Burton, Senior International Litigation Counsel) 
  • Relacje z organami ścigania i polityka ujawniania danych (Kate McCormack, Google Associate Security Counsel) 
  • Aktualizacja informacji o tym, jak radzi sobie biznes chmurowy w regionie CEE i jakie są nasze cele strategiczne (Magda Dziewguć) 

Będziemy również gościć naszych ukraińskich kolegów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z ostatnich 6 miesięcy – postaramy się lepiej zrozumieć, jak wygląda obecnie życie na Ukrainie, jakie są codzienne wyzwania, co robi tam Google I z jakimi wyzwaniami prawnymi mamy do czynienia i jak możemy pomóc. 

Już dzisiaj bardzo dziękujemy za przyjazd i zaangażowanie w tworzenie tego wyjątkowego wydarzenia wszystkim kancelariom partnerskim oraz zaproszonym gościom!