I Ogólnopolska Konferencja Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple oraz konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską

20 cze 2022

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple, organizowaną przez kancelarię Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wydarzeniem chcemy upamiętnić dorobek naukowy Profesor Elżbiety Traple.

Konferencja ma na celu upowszechnienie wiedzy z ukochanego przez Panią Profesor prawa autorskiego. W tym roku pragniemy skupić się na obszarze zarządzania umowami w obrocie prawami własności intelektualnej. Podczas wydarzenia będą mieli Państwo okazję zapoznać się z doświadczeniami i przemyśleniami prelegentów, którzy reprezentują najważniejsze instytucje naukowe i są uznanymi specjalistami w dziedzinie prawa autorskiego.

Podczas konferencji przewidujemy również wręczenie nagrody za najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych.

Zapraszamy do Krakowa, gdzie Pani Profesor spędziła większość swoich lat pracy, kształcąc kolejne pokolenia prawników na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z tego też względu konferencja odbędzie się w budynkach uczelni, tj. w Centrum dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. Krupniczej 33a, w dniu 29 września 2022 r.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo dołączyć do nas. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wypełnienie formularza online.