TKP doradza MEGOGO przy uruchomieniu serwisu OTT w Polsce

22 lut 2024

Serdecznie gratulujemy MEGOGO uruchomienia serwisu OTT w Polsce! Cieszymy się, że zespół Media Communication & Entertainment kancelarii Traple Konarski Podrecki & Partners , na czele z Xawery Konarski i Arkadiusz Baran, mógł być częścią tego sukcesu. Dzięki naszej współpracy, Megogo – ukraiński gigant rynków wschodnioeuropejskich i azjatyckich, uruchomił swój serwis w Polsce, co stanowi dla nas prawdziwe wyróżnienie.

Ogromne podziękowania kierujemy do Artur Pacula, CEO Megogo PL, za zaufanie i świetną współpracę. Gratulujemy startu platformy na nowym, czternastym już rynku!

W ramach współpracy mieliśmy okazję doradzać Megogo w kwestiach regulacyjnych związanych z usługami rozprowadzania programów telewizyjnych oraz udostępniania VOD w serwisie OTT.

Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję pracować nad tak renomowanym i perspektywicznym projektem. Megogo już teraz jest jedną z największych platform rozrywki cyfrowej, a jej dynamiczny rozwój potwierdza, że Polska to tylko kolejny z etapów.

Oferta skierowana do widzów polskich obejmuje ponad 100 kanałów telewizyjnych, w tym te najpopularniejsze jak: TVN24, Canal+Sport 5, Ale kino+, BBC First, Mini Mini+ czy Planete+. Szeroka gama kanałów informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, dziecięcych i edukacyjnych jest wzbogacona o funkcje interaktywne i posiada zalety nowoczesnej telewizji cyfrowej. Z kolei katalog filmów dostępnych w modelu subskrypcyjnym i transakcyjnym obejmuje produkcje m.in. Disney, Monolith Films, Media Squad oraz Gutek Film. Platforma stawia również akcent na wymianę międzykulturową i proponuje polskie tłumaczenia do ukraińskich filmów i seriali.

Życzymy dalszych sukcesów i liczymy na kolejne okazje do wspólnej realizacji ciekawych projektów!