Łukasz Golec

Radca prawnyAssociate

Bio

Radca prawny specjalizujący się w prawie zamówień publicznych oraz prawie umów handlowych ze szczególnym uwzględnieniem branży IT. W Kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołu IT-Tech i Zamówień Publicznych.

W zakresie prawa własności intelektualnej zajmował się obsługą różnorodnych projektów wydawniczych, produkcji muzycznych oraz projektów informatycznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej uczestników rynku zamówień publicznych: zarówno zamawiających, jak i wykonawców. Obsługiwał prawnie projekty finansowane ze środków europejskich.

Zapewnia wsparcie prawne dla podmiotów z sektora publicznego i prywatnego oraz organizacji pozarządowych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb podmiotów pozyskujących dotacje i wydatkujących środki publiczne.

Ukończył studia na kierunkach prawo i europeistyka na Wydziale Prawa oraz Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył również aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, gdzie wpisany jest na listę radców prawnych.


Poznaj nasz zespół