Powrót

Marcin Ręgorowicz

Radca prawny, Senior Associate,

Warszawa
marcin.regorowicz@traple.pl

W Kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołu IT-Telco. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej w zakresie branży IT i nowych technologii. Posiada również doświadczenie w zakresie prawa ochrony danych osobowych, postępowaniach sądowych oraz procesach due diligence związanych z przejęciami i przekształceniami spółek prawa handlowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami prawnymi, w tym z jedną z czołowych niezależnych polskich kancelarii. Wcześniej pracował również w jednym z największych podmiotów sektora publicznego w województwie małopolskim.

W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmował się głównie obsługą dużych i średnich podmiotów gospodarczych (przede wszystkim z branży IT i gamedev, jak również branży energetycznej), w tym również jako prawnik koordynujący.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz Stowarzyszenia Prawa Nowych Technologii.

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych „Prawo własności intelektualnej” w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Czytaj więcej