Paulina Rudowicz-Jastrzębska

Radczyni prawnaSenior Associate

Bio

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki prawa gospodarczego i doradztwa korporacyjnego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i transakcjach M&A, Venture Capital (VC), Private Equity (PE) oraz prawie korporacyjnym. Poza głównym obszarem specjalizacji, posiada także wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa pracy oraz prawa ochrony danych osobowych. Realizowała projekty nakierowane na kompleksową obsługę spółek prawa handlowego w bieżącej działalności. Uczestniczyła w wielu projektach z zakresu doradztwa korporacyjnego oraz transakcyjnego w szczególności w sektorach nowych technologii, e-commerce, farmaceutycznej, mediów a także bankowej i Venture Capital (VC).

Radczyni Prawna przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka studiów prawniczych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu compliance, a także prawa nowoczesnych technologii organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posługuje się językiem angielskim.


Powiązane newsy

Blog 1
07 mar 2023

Zmiany w przepisach ułatwią cudzoziemcom rejestrację spółek w Polsce

Z dniem 15 grudnia 2022 roku weszła w życie ustawa, która istotnie ułatwiła cudzoziemcom rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce w formie spółki prawa handlowego. Przywołana ustawa zniosła bowiem obowiązek posiadania przez cudzoziemców numeru PESEL w celu rejestracji spółki w rejestrze przedsiębiorców KRS.

Poznaj nasz zespół