TKP International

Zapewniamy koordynację świadczenia usług prawnych na całym świecie, w tym w szczególności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej Na przestrzeni ostatnich 20 lat, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę ze starannie wyselekcjonowaną grupą najlepszych kancelarii. Dotyczy to zarówno kancelarii niezależnych, jak i kancelarii zrzeszonych w sieciach międzynarodowych. Wieloletnia kooperacja z partnerami w tych firmach umożliwia nam podejmowanie się obsługi prawnej najbardziej wymagających projektów i spraw, niezależnie od jurysdykcji.

Nasi prawnicy są przygotowani do świadczenia usług także w językach obcych: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Obejmuje to również znajomość systemów prawnych w poszczególnych państwach.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte kompetencje praktyczne łączymy z wiedzą naukową, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Cyklicznie oddajemy w Państwa ręce nasze newslettery, w których poruszamy zagadnienia szczególnie istotne dla podmiotów zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą lub planujących jej rozpoczęcie.