TKP International

Zapewniamy koordynację świadczenia usług prawnych na całym świecie, w tym w szczególności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej Na przestrzeni ostatnich 20 lat, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę ze starannie wyselekcjonowaną grupą najlepszych kancelarii. Dotyczy to zarówno kancelarii niezależnych, jak i kancelarii zrzeszonych w sieciach międzynarodowych. Wieloletnia kooperacja z partnerami w tych firmach umożliwia nam podejmowanie się obsługi prawnej najbardziej wymagających projektów i spraw, niezależnie od jurysdykcji.

Nasi prawnicy są przygotowani do świadczenia usług także w językach obcych: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Obejmuje to również znajomość systemów prawnych w poszczególnych państwach.

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną zarówno zagranicznych osób fizycznych i przedsiębiorców szukających pomocy prawnej w Polsce, jak i polskich klientów szukających rozwiązań problemów prawnych na gruncie prawa niemieckiego. Doradzamy przy działaniach prowadzonych w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Wspieramy polskich przedsiębiorców w projektach z partnerami z krajów niemieckojęzycznych.

Odpowiadając na potrzeby klientów w zespole kancelarii zatrudniamy prawników znających poszczególne systemy prawne i mających doświadczenie w pracy z klientami z niemieckojęzycznych jurysdykcji.

Od lat z sukcesem obsługujemy firmy związane z rynkami niemieckojęzycznymi. Wspieramy zaprzyjaźnione kancelarie z Niemiec, Austrii i Szwajcarii w doradztwie klientom poszukującym wsparcia w Polsce. Współpracując z ekspertami z różnych dziedzin prawa jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę prawną.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte kompetencje praktyczne łączymy z wiedzą naukową, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Cyklicznie oddajemy w Państwa ręce nasze newslettery, w których poruszamy zagadnienia szczególnie istotne dla podmiotów zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą lub planujących jej rozpoczęcie.