II Ogólnopolska Konferencja Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple oraz konkurs na najlepszą pracę magisterską na temat praw autorskich i praw pokrewnych 

10 sie 2023

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na II Ogólnopolską Konferencję Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple, organizowaną pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. 

Wydarzenie ma na celu upowszechnienie i upamiętnienie dorobku naukowego Profesor Elżbiety Traple z zakresu prawa autorskiego. W tym roku skupimy się na problematyce rozwoju nowych technologii (szczególnie sztucznej inteligencji) w kontekście prawa własności intelektualnej. Konferencja odbędzie się 6 października 2023 r. (piątek) w auli Pałacu Larischa, przy ul. Brackiej 12. 

Konferencji towarzyszą wydarzenia dodatkowe. W ramach obchodów ogłosiliśmy Konkurs im. Profesor Elżbiety Traple na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Skierowany jest on do autorów prac magisterskich, których obrona odbyła się w okresie od 16 lipca 2022 r. do 15 lipca 2023 r. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda finansowa. Laureat zostanie ogłoszony podczas konferencji. Prace konkursowe należy przesłać na adres: marketing@traple.pl do dnia 20 sierpnia br. 

Konferencja będzie transmitowana online w serwisie YouTube na kanale Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod linkiem.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online pod linkiem.

Do pobrania:

Agenda konferencji

Regulamin konkursu