Awanse na stanowiska Senior Associate, Starszej Księgowej i Specjalistki ds. Sprzedaży i Obsługi Należności

11 sty 2024

Mamy przyjemność poinformować, że Marta Pasztaleniec, Bartłomiej Żeromski, Katarzyna Stopka oraz Klaudia Gofron otrzymali awans.

Marta Pasztaleniec awansowała na stanowisko Senior Associate.

Marta jest członkiem praktyki TMT w ramach zespołu IT-Tech i Zamówień Publicznych. Wspiera Klientów w negocjowaniu i realizacji umów na wdrożenie, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego w ramach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym także opracowując dokumentację postępowania i reprezentując Klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Bartłomiej Żeromski awansował na stanowisko Senior Associate.

Bartłomiej specjalizuje się w ochronie danych osobowych, procedurze administracyjnej, e-doręczeniach, informacji publicznej, otwartych danych i ochronie tajemnic. Współpracował przy tworzeniu ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawy zapewniającej stosowanie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Prowadzi audyty zgodności z RODO, a także doradza klientom z sektora publicznego, jak i z sektora prywatnego w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych.

Katarzyna Stopka awansowała na stanowisko Starszej Księgowej.

Katarzyna odpowiedzialna jest za księgowość i finanse Kancelarii. Dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jest gwarantem kompleksowej obsługi wielu obszarów księgowości.

Klaudia Gofron awansowała na stanowisko Specjalistki ds. Sprzedaży i Obsługi Należności.

Klaudia jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozliczenia z klientami. Zajmuje się windykacją oraz kontrolą należności.

To dla nas ogromna satysfakcja mieć na pokładzie tak ambitnych i wykwalifikowanych specjalistów.