Marta Pasztaleniec

Radca prawnyAssociate

Bio

Radca prawny specjalizujący się w prawie IT, własności intelektualnej i prawie zamówień publicznych. W Kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołu IT-Tech i Zamówień Publicznych. Posiada doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz szeroko rozumianej branży IT, w tym w zakresie negocjowania i realizacji umów na wdrożenie, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych, umów prawno-autorskich oraz wdrożenia wytycznych KNF w zakresie outsourcingu chmurowego. Posiada także doświadczenie w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, także w zakresie reprezentacji przed KIO, gdzie wspierała zarówno wykonawców jak i zamawiających oraz kompleksowej obsłudze prawnej krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Autorka publikacji poświęconych praktycznym zagadnieniom z zakresu nowych technologii, prawa własności intelektualnej i prawa zamówień publicznych. Ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z zakresu prawa nowych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.


Powiązane newsy

Wydarzenia 1
15 wrz 2023

WARS.ZAM 2023: Ogólnopolskie spotkanie praktyków prawa zamówień publicznych

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Must Read Media. Podczas spotkania praktyków prawa zamówień publicznych zostaną omówione m. in.:

Poznaj nasz zespół