Powrót

Karolina Grochecka-Goljan

Adwokat, Senior Associate,

Warszawa
karolina.grochecka@traple.pl

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołów IT-Telco oraz prawa zamówień publicznych. Zajmuje się doradztwem prawnym dla klientów kancelarii (zamawiających i wykonawców z sektora publicznego i prywatnego) w zakresie prawa nowoczesnych technologii, w tym prawa autorskiego i prawa zamówień publicznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z jednym z wiodących dostawców oprogramowania na rynku, a także z warszawską kancelarią specjalizującą się w obsłudze podmiotów z branży IT. W swej dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się szeroko rozumianą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w szczególności z branży IT, w tym w zakresie prawa gospodarczego, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych oraz prawa cywilnego.


Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z 2013 roku. W latach 2014-2016 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Egzamin zawodowy złożyła w marcu 2017 roku. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa nowoczesnych technologii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doradza klientom w języku polskim i angielskim.

Czytaj więcej