Powrót

Piotr Nepelski

Radca prawny, Managing Associate,

Warszawa
piotr.nepelski@traple.pl

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz prawie umów handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem umów IT. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z zamawiającymi oraz wykonawcami, zdobyte zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Współpracuje z wiodącymi podmiotami w branży IT oraz największymi zamawiającymi w kraju, w tym z sektora energetycznego oraz transportu. Doświadczenie zdobył m.in. w doradztwie przy największych przetargach w kraju, a także reprezentując klientów na każdym etapie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przed Krajową Izbą Odwoławczą. Posiada bogate doświadczenie również w doradztwie na etapie wykonywania umów, w tym prowadzenia sporów w kontraktach IT.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, konsultant przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji.

Prelegent na konferencjach i szkoleniach w Polsce, a także autor i współautor pozycji wydawniczych z zakresu zamówień publicznych oraz zagadnień związanych z IT.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kursu prawa angielskiego prowadzonego przez British Law Centre oraz prawa amerykańskiego prowadzonego przez Center for American Law Studies przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posługuje się językiem angielskim.

Czytaj więcej