Hubert Łączkowski

Legal Trainee

Bio

W kancelarii uczestniczy w pracach zespołu Fintech i InsurTech, pomagając w prowadzeniu postępowań przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz innymi organami państwowymi. Specjalizuje się w prawie nowych technologii oraz prawie gospodarczym. Interesuje się również prawem podatkowym, alternatywnymi sposobami rozwiązywania sporów, międzynarodowym prawem handlowym oraz historią prawa.

Jest studentem V roku prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas studiów uczestniczył w szkoleniach z zakresu prawa spółek oraz brał udział w konkursach z prawa gospodarczego i ogólnopolskim turnieju mediacyjnym.


Powiązane newsy

Aktualności 1
01 gru 2022

Chambers Fintech Legal 2023

Zespół FinTech kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy po raz 4. z rzędu został wyróżniony w prestiżowym rankingu najlepszych kancelarii Chambers and Partners FinTech Legal in Poland 2022 (Band 2).
 
Sukcesy naszych zespołów satysfakcjonują nas tym bardziej, że są dowodem na świetnie dobrane składy eksperckie, ale przede wszystkim jak bezprecedensowe są sprawy, nad którymi pracujemy w kancelarii.
 
Serdeczne gratulacje składamy na ręce szefa praktyki adw. prof. UEK Jana Byrskiego, który otrzymał indywidualne wyróżnienie (Band 1), oraz dla całego zespołu.

Poznaj nasz zespół