Klaudia Nowak

Aplikantka radcowskaJunior Associate

Bio

W kancelarii uczestniczy w pracach praktyk prawa nieruchomości i inwestycji budowlanych oraz postępowań reprywatyzacyjnych. Bierze udział w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym materialnym i procesowym. W swojej dotychczasowej praktyce uczestniczyła w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Jej doświadczenie obejmuje również sporządzanie umów oraz przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich kancelariach prawnych specjalizujących się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotom gospodarczym, w prawie nieruchomości, prawie własności intelektualnej oraz prawie ochrony danych osobowych.

Absolwentka studiów prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej obroniła pracę magisterską pod opieką prof. dr hab. Krzysztofa W. Barana. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Obecnie także studentka studiów licencjackich na kierunku Prawo Własności Intelektualnej i Nowych Mediów WPiA UJ.

Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym.


Poznaj nasz zespół