Agnieszka Pazdan

AdwokatSenior Associate

Bio

W kancelarii bierze udział w pracach praktyk procesów sądowych oraz nieruchomości, inwestycji budowlanych i reprywatyzacji.

Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości. W swojej dotychczasowej praktyce uczestniczyła w kompleksowej pomocy prawnej podmiotom gospodarczym (również zagranicznym) w postępowaniach sądowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych (ze szczególnym uwzględnieniem sporów reprywatyzacyjnych), a także w sprawach dotyczących audytów (due diligence) nieruchomości, transakcji, uregulowania stanu prawnego nieruchomości oraz zwrotu wywłaszczonego mienia, w tym związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym. Jej doświadczenie obejmuje również przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa administracyjnego i gospodarczego oraz sporządzanie i negocjowanie umów.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanej krakowskiej kancelarii.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie podstaw prawno-ekonomicznych procesu inwestycyjnego. Członkini Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Biegle posługuje się językiem angielskim.


Powiązane newsy

Aktualności 1
13 paź 2022

TKP zostało partnerem strategicznym Ogólnopolskiego Szkolenia ELSA Poland

Już w najbliższy weekend do Krakowa przybędzie ponad 400 studentów zrzeszonych w 15 Grupach Lokalnych ELSA Poland. Podczas zjazdu będą mieli okazję zdobywać praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu rozwoju naukowego, zawodowego, umiejętności miękkich, a także wewnętrznego know-how stowarzyszenia

Poznaj nasz zespół