Mykoła Zembra

AdwokatSenior Associate

Bio

W Kancelarii uczestniczy w pracach zespołu Prawa gospodarczego i handlowego oraz doradztwa korporacyjnego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym, transakcjach M&A, relokacjach biznesu do Polski oraz kompleksowej obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Posiada również doświadczenie w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, a także prawa pracy.

Realizuje projekty nakierowane na kompleksową obsługę korporacyjną, zakładającą wsparcie spółek w ich bieżącej działalności, sporządzanie projektów uchwał, umów, regulaminów oraz prowadzenie sądowych spraw rejestrowych, jak również transakcji M&A.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Ukraińskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył Podyplomowe Studia Akademia Spółek, organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Biegle posługuje się językiem angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim.


Powiązane newsy

Aktualności 1
26 lut 2024

Zespół Corpo doradzał w transakcji sprzedaży Polskiej Ligi Eksportowej

Zespół Corpo doradzał w procesie transakcyjnym Polska Liga Esportowa S.A. (PLE), w którym doszło do sprzedaży 100% akcji PLE oraz udziałów PLE Tech sp. z o.o.

Poznaj nasz zespół